عکاسی صنعـــتی

امروزه با همه گیر شدن اینترنت و جا افتادن فروشگاههای اینترنتی در کشور بیش از گذشته نیاز به یک تصویر خوب از محصول حس میشود.در عکاسی صنعتی از محصولات (Product photography) سوژه آنگونه که هست به تصویر کشیده خواهد شد یعنی همان چیزی که مشتری انتظار دیدن آن را دارد.در این ژانر عکاسی, نورپردازی از محصول باید دقیق و متناسب با جنسیت محصول (چرم ,فلز , شیشه و … ) صورت بگیرد تا مخاطب را به اشتباه نیندازد.عکاسی از خط تولید کارخانه ها محیط های اداری صنعتی و … هم زیرمجموعه ای از عکاسی صنعتی میباشد و هدف آن نشان دادن روند تولید یک محصول در کارخانه یا مثلا ساخت پروژه ای صنعتی از ابتدا تا زمان بهره برداری آن است . صاحبان صنایع و فروشگاههای اینترنتی اغلب از مشتریان عکاسی صنعتی هستند.

عکاسی تبلیغـــاتی

هدف از عکاسی تبلیغاتی (commercial photography) جذب و همراه کردن مخاطب به سوی محصول است از این رو ممکن است در عکس تبلیغاتی شاهد بزرگنمایی باشیم که البته از خصوصیات این سبک عکاسی است. گاهی نیاز به فضا سازی و چیدمان خاصی دارند و گاهی هم ممکن است در راستای کمپین های تبلیغاتی عرضه شوند. چیزی که مشخص است ایده محور بودن عکاسی تبلیغاتی است برای همین نسبت به عکاسی صنعتی به هزینه و زمان بیشتری برای اجرا نیازمند است. بیلبوردها ,مجلات, وب سایتها و … بهترین محل برای دیده شدن و اثر گذاری یک عکس تبلیغاتی است.

عکاسی هنــری

اگر از علاقه مندان به عکس یا نقاشی باشید و به زیبایی محل زندگی و کارتان اهمیت می دهید شما از مشتریان ما هستید.
خانه محل کار یا هر دیواری را میتوان با اثر هنری زینت بخشید. از جمله خدمات گروه عکاسی یا نقاشی از سوژه مورد نظر و چاپ ان بر روی شاسی برای علاقه مندان به آثار هنری است.